Pigi pripučiamų batutų nuoma kaina tik 60-80 Eur. Pripučiami batutai rezervuojami telefonu +370 611 07806 arba e. p. batutairenginiams@gmail.com. Minimali batuto nuomos trukmė 1 diena. Nuomojantis 2 d. pripučiamų batutų nuoma pigiau. Nuomojant savaitei ar kitam laikotarpiui, taikomos nuolaidos iki 50%

Supakuoti pripučiami batutai telpa beveik į visus “universal” tipo automobilius atlenkus galines sėdynes. Paimant batutą reikia sumokėti batuto nuomos kainą ir palikti 20 € užstatą, kuris grąžinamas laiku pristačius tvarkingos būklės batutą.Batuto paruošimas darbui labai  paprastas ir tai gali padaryti kiekvienas suaugęs  užtrukdamas apie 5 minutes. Pripučiamų batutų nuoma žema kaina-gera dovana kiekvienam vaikui. Viešoms šventėms nuomos sąlygos ir kaina derinamos individualiai

Nuomojant pripučiamą batutą išrašoma  nuomos sutartis, pridedama instrukcija kaip paruošti vietą, pastatyti ir naudotis batutu.Inventorių reikia atsiimti savo transportu nuo 9 val. iki 11 val.  ir grąžinti  iki 21  valandos arba pagal atskirą susitarimą

Supakavimo instrukcija

Batuto paruošimas darbui

Išvyniokite batutą tolygiai ant lygaus paviršiaus, neturinčio pašalinių daiktų. Prijunkite kompresorių prie angos ir pririškite. Pradėkite pūsti. Montavimo ir išmontavimo metu reikalinga suaugusiųjų priežiūra. Nestatykite batuto galimo gaisro pavojaus vietose. Statykite batutą ant sausos, lygios žemės, patikrinkite, kad nebūtų aštrių daiktų.

P.S. kol vaikai šokinėja, batuto pūtimo ventiliatorius turi būti įjungtas. Oro nuotėkis iš batuto reikalingas. Tokiu būdu batutas yra apsaugomas nuo per didelio pripūtimo, esant pastoviam oro srautui.

Draudžiama

Batutu draudžiama naudotis per lietų, ant sniego, ar stipraus vėjo metu. Batutu draudžiama naudotis suaugusiems.

Ant batuto draudžiama lipti su batais, dėvėti grandinėles, auskarus, laikrodžius, akinius, diržus su metalinėmis sagtimis bei kitas aprangos detales, kuriomis galima sužeisti kitą vaiką ar pažeisti batutą.

Ant batuto draudžiama lipti su pašaliniais daiktais (žaislais, gėrimais, maistu), leisti naminius gyvūnus.

PRIPUČIAMO BATUTO SAUGAUS NAUDOJIMO INSTRUKCIJA

 

Pramoga ant pripučiamo batuto yra malonus dienos praleidimo būdas, tačiau mes ypatingai akcentuoja pripučiamo batuto saugaus naudojimo taisykles. Žemiau pateikiamos taisykles, kurių reikia tvirtai laikytis naudojant pripučiamą batutą.  Skatiname pateikti visus Jums iškilusius klausimus apie pripučiamo batuto naudojimą prieš Jums pradedant naudoti pripučiamą batutą.

          PRIPUČIAMO BATUTO SAUGAUS NAUDOJIMO SĄLYGOS

 1. Pripučiamas batutas turi būti pastatytas ir naudojamas 1,5 m atstumu nuo sienų, medžių ir bet kokių kitų kietų daiktų.
 2. Pripučiamas batutas turi būti naudojamas oro pompą nuolat įjungus į elektros tinklą. Jeigu pripučiamas batutas pradeda išsileisti be jokios priežasties, atlikite šiuos veiksmus: pirmiausia, nedelsiant pašalinkite nuo pripučiamo batuto visus vaikus. Toliau, jeigu pompa nustojo veikti, patikrinkite, ar ji nebuvo atjungta. Jeigu oro pompa veikia, patikrinkite oro įsiurbimą pompos pusėje dėl nepraeinamumo ir pūtimo alkūnę, kad įsitikintumėte, ar ji yra sandariai priveržta prie oro pompos. Patikrinkite ar pilnai užsegti visi užtrauktukai. Jeigu neišsiaiškinate oro išsileidimo priežasties, nedelsiant susisiekite su batutai renginiams savininku kontaktiniu telefonu +370 611 07806
 3. Naudojimo  metu oro pompą laikyti toliau nuo vandens šaltinio, sausoje vietoje.
 4. Neleiskite vaikams artintis prie oro pompos tuo metu, kai ji veikia.
 5. Nestatykite batuto galimo gaisro pavojaus vietose.
 6. Niekada neleiskite asmenų ant nepilnai pripūsto ar išsileidžiančio batuto.
 7. Pripučiamas batutas turi būti statomas ir naudojamas ant lygaus, tvirto paviršiaus (vejos, žolės ir kt.).
 8. Tinkamas pripučiamo batuto pritvirtinimas yra būtinas, siekiant užtikrinti saugumą.  Jeigu pripučiamą batutą statote ant žolės, pritvirtinkite kuoleliais bent keturis batuto kampus. Visus kuolelius pilnai sukalkite į žemę 45º laipsniu kampu, kad niekas už jų neužkliūtų.. Jeigu pripučiamas batutas yra išjudinamas, iš karto būtina jį vėl pritvirtinti ir tai kontroliuoti pastoviai.  Jeigu pripučiamas batutas statomas ant kieto paviršiaus, tada kampuose esančius tvirtino žiedus sukabinkite su smėlio maišais karabinų pagalba. Jeigu pripučiamas batutas yra išjudinamas, iš karto būtina jį vėl pritvirtinti ir tai kontroliuoti pastoviai.
 9. Prieš išvyniojant batutą, būtina po juo patiesti patiesalą, išskyrus atvejus, kai statote batutą vidaus patalpose ant švaraus paviršiaus.
 10. Nėščioms moterims, asmenims, anksčiau patyrusiems sužalojimų ar bet kokią kitą medicininę traumą ir kitiems, kurie gali būti jautrūs kritimo, susidūrimo ar šokinėjimo žalai, neleidžiama lipti į/ant pripučiamo batuto jokiais atvejais.
 11. Vaikai, šokinėjantys ant batuto, turi būti be avalynės ir su kojinaitėmis (ne basi)
 12. Vaikai, šokinėjantys ant batuto, negali turėti jokių aštrių daiktų nei rankose, nei ant savęs, nei drabužių kišenėse.
 13. Vaikai, šokinėjantys ant batuto, negali turėti laikrodžių ir kitų juvelyrikos dirbinių.
 14. Negalima lipti ant/per pripučiamo batuto sienas, bėgioti į pripučiamo batuto sienas, šonus ar stogą.
 15. Į netinkamą pripučiamo batuto naudojimą įeina salto ore atgal ar į priekį, tai pat bet kokios rūšies imtynės ar šokinėjimas vieniems ant kitų. Būnant ant pripučiamo batuto negali būti jokio stumdymosi. Taip pat neleidžiamas nustūmimas nuo pripučiamo batuto čiuožyklos. Tokie veiksmai gali sukelti sužalojimus, įskaitant (bet jais neapsiribojant), pavyzdžiui, patempimus, kaklo ir nugaros traumas ar kaulų lūžius.
 16. Niekada nedėkite vandens žarnos ir apskritai nepilkite vandens ant pripučiamo batuto. Jeigu pripučiamas batutas sušlampa, visi turi nuo jo pasišalinti, suaugęs žmogus turi jį nuvalyti ir užtikrinti, kad jis yra sausas prieš leidžiant vėl naudotis pripučiamu batutu. Batutas neturi būti šlapias asmenims juo naudojantis.
 17. Absoliučiai jokie bet kokios rūšies naminiai ar kiti gyvūnai nėra leidžiami būti ant ar šalia pripučiamo batuto bet kokiu metu.
 18. Ant batuto čiuožyklų, laipynių draudžiama dėti bet kokius daiktus (žaislus, kamuolius ir pan.).
 19. Valgyti ir gerti naudojantis batutu draudžiama.
 20. Vaikams pramogaujant ant batuto privaloma nuolatinė suaugusiojo priežiūra.
 21. Vaikai, pramogaujantys ant batuto, turi netrukdyti saugiai pramogauti vieni kitiems, t.y. jie turi būti panašaus amžiaus bei kūno sudėjimo.
 22. Maksimalus leistinas vaiko, galinčio šokinėti ant batuto, svoris bei bendras vaikų svoris priklauso nuo batuto išmatavimų.
 23. Jeigu yra nepalankaus oro grėsmė, įskaitant stiprų vėją (20  ar daugiau m/s greičio), perkūniją ar šaltas oro sąlygas (žemiau nei 4 °C), turite nedelsiant liepti vaikams, tuo metu besinaudojantiems pripučiamu batutu, nulipti. Tada oro pompa turi būti išjungiama ir pašalinama, o pripučiamam batutui leidžiama išsileisti.
 24. Jeigu batutas sušlampa dėl lietaus, tada prieš jo grąžinimą, jeigu nelyja lietus, reikia jį palaikyti pripūstą ne mažiau 1 val., kad batutas išdžiūtų prieš jo atidavimą.

Savininkas                   Alvydas Balaišis   +37061107806

Užsakyk dabar!

Padarykite vaiko šventę nepamirštamą!


REZERVUOK

ledo-salis-1
dziungliu-drambliukas-2
uzburtoji-pilis-1
piratu-uzeiga-1
brigantina-1
laivas-vaiduoklis-1
piratu-bustine-1-1
Pamatykite kas mes ištikrųjų

Atsiliepimai

Viskas buvo derinama iš kitos šalies, tad esu nuoširdžiai dėkinga už gerą komunikaciją, ryšio palaikymą, labai paslaugų ir malonų bendravimą. Ačiū, kad padarėtę viską taip, kaip ir žadėjote nuo pradžios iki galo!
Jolita
Kiek nedaug reikia vaikui! Didelis ačiū už gerą batuto kokybę bei tikro žodžio laikymasi! Džiaugiuosi, kad pasirinkau jus! Lengva ranka visiems galiu rekomenduoti jus ir linkiu didžiausios sekmės!
Vytautas
Labai nedidelė investicija ir gimtadienio šventė bus nepamirštama. Ačiū Jums už nuostabią atrakciją dukrytės gimtadieniui. Vaikai visą vakarą buvo užsiėmę ir svarbiausia laimingi. Iki kitų kartų.
Dominyka
Tikrai visiems galiu rekomenduoti šį šaunų kolektyvą. Visuomet malonus bendravimas, požiūris super, gausus pasirinkimas ir dar jei užtaikai akcijų – atrakcijų, tai iš vis būna smagu. Sėkmės Jums!
Vytautė
Viskas buvo derinama iš kitos šalies, tad esu nuoširdžiai dėkinga už gerą komunikaciją, ryšio palaikymą, labai paslaugų ir malonų bendravimą. Ačiū, kad padarėtę viską taip, kaip ir žadėjote nuo pradžios iki galo!
Jolita
Kiek nedaug reikia vaikui! Didelis ačiū už gerą batuto kokybę bei tikro žodžio laikymasi! Džiaugiuosi, kad pasirinkau jus! Lengva ranka visiems galiu rekomenduoti jus ir linkiu didžiausios sekmės!
Vytautas
Labai nedidelė investicija ir gimtadienio šventė bus nepamirštama. Ačiū Jums už nuostabią atrakciją dukrytės gimtadieniui. Vaikai visą vakarą buvo užsiėmę ir svarbiausia laimingi. Iki kitų kartų.
Dominyka
Tikrai visiems galiu rekomenduoti šį šaunų kolektyvą. Visuomet malonus bendravimas, požiūris super, gausus pasirinkimas ir dar jei užtaikai akcijų – atrakcijų, tai iš vis būna smagu. Sėkmės Jums!
Vytautė

Parašykite mums per Facebook!